Odkurzacze przemysłowe
i specjalistyczne
Infolinia
Odkurzacze Heavy i Industry - grupa do zadań specjalnych Odkurzacze przemysłowe do stref zagrożonych wybuchem Odkurzacze przemysłowe do zanieczyszczeń pylistych
Menu

Innowacyjny system
Innowacyjny system iclean
Innowacyjny system

Turbina bocznokanałowa

Odkurzacz przemysłowy Heavy ST 220 BAG

Zalety odkurzacza:

  • Wzmocniony powłoką aluminiową filtr zmywalny o powierzani 22000cm²,
  • Możliwość podłączenia węży D. 40, D.50, D.60,
  • Pył zbierany jest w workach,
  • Filtr typu cartridge certyfikowany w seriach klasy M,
  • Wzmocniony wózek i rama nośna,
  • Automatyczne otrząsanie filtra.

 


Zastosowanie


Parametry -
Moc [kW] 2,2
Zasilenie [V] 230 50 Hz
Przepływ [m3/h] 320
Podciśnienie [mBar] 320
Pojemność [l] LONGOPACK
Wymiary [cm] 80 x 60 x 175
Waga [kg] 107

 
 
BUDOWA I ZASTOSOWANIE
Odkurzacze serii Heavy ST BAG to odkurzacze przemysłowe skierowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia do zbierania zanieczyszczeń suchych. Odkurzacz ten posiada jednofazową turbinę ssącą o mocy 2500 W gwarantującą wysoką skuteczność odsysania 24 h przez 7 dni w tygodniu. Parametry te stawiają model ST BAG S wśród liderów pracy w najtrudniejszych warunkach.. Bezpieczne przemieszczanie się gwarantują bardzo dobre wyważenie oraz duże koła z hamulcami. Model posiada wzmocniony wózek i ramę nośną. Odkurzacz przystosowany jest zbierania zanieczyszczeń gorących. Odkurzacz bez osprzętu dodatkowego.
 

 
INNOWACYJNE PATENTY
Seria Heavy ST BAG to odkurzacze przemysłowe z systemem ciągłego pakowania zanieczyszczeń i pyłów do plastikowych worków LONGOPAC®. Odkurzacz posiada wydajny cyklonowy system separacji zanieczyszczeń i podwójny system oczyszczania filtra POWER SHAKE, które czyni czyszczenie szybkie, łatwe i bardzo skuteczne. Dzięki zastosowaniu systemu LONGOPAC® odkurzacz workuje pył i zabezpiecza bez ryzyka skażenia środowiska pracy w trakcie utylizacji. Odkurzacz może także zbierać pyły niebezpieczne takie jak azbest.
System rotacyjnego opadania brudu gwarantuje bardzo niski poziom zanieczyszczenia filtra. Nawet przy zasysaniu takich zabrudzeń jak talk czy wapno 99% pyłu opada na dno zbiornika. Dodatkowo, wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge pokryty warstwą aluminium zbudowany jest w kapturze ze stali nierdzewnej a skuteczność filtracji powietrza wynosi 1 mikron. Na życzenie klienta istnieje możliwość wbudowania filtra HEPA – klasa H. Te dwie cechy gwarantują stabilną i długotrwałą pracę bez obniżania parametrów ssących. Opatentowany p odwójny, mechaniczny i pneumatyczny system oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE pozwala na automatyczne oczyszczanie go bez konieczności użycia siły operatora lub ściągania głowicy. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Odkurzacz wyposażony jest w funkcjonalną, solidną rączkę do pchania odkurzacza , praktyczny drążek umieszczony przy podstawie, który ułatwia wyjmowanie i opróżnianie pojemnika oraz tacę do workowania.