Odkurzacze przemysłowe
i specjalistyczne
Infolinia
Odkurzacze Heavy i Industry - grupa do zadań specjalnych Odkurzacze przemysłowe do stref zagrożonych wybuchem Odkurzacze przemysłowe do zanieczyszczeń pylistych
Menu

Innowacyjny system
Innowacyjny system iclean
Innowacyjny system

Turbina bocznokanałowa

Odkurzacz przemysłowy Heavy SMART T 3510 D Atex 22

Zalety odkurzacza:

 

  • Automatyczny system oczyszczania filtra,
  • Silniki typy by pass,
  • Zbiornik ze stali nierdzewnej,
  • Filtr umożliwiający zasysanie pyłu wraz z odpadami.
 
 
Parametry -
Moc [kW] 2,2
Zasilenie [V] 230 50 Hz
Przepływ [m3/h] 320
Podciśnienie [mBar] 320
Pojemność [l] 35
Wymiary [cm] 62 x 50 x 127
Waga [kg] 72

 
 
BUDOWA I ZASTOSOWANIE
Model Heavy SMART T Atex 22 to profesjonalny, jednofazowy odkurzacz przemysłowy do stref potencjalnie zagrożonych wybuchem wyposażony w bardzo wydajny, automatyczny system oczyszczania filtra uruchamiany poprzez włączenie przełącznika na panelu sterującym. Ten system oczyszczania w żaden sposób nie angażuje pracy operatora i pozwala przywrócić pełną zdolność zasysania w klika sekund.
 
 
DODATKOWE ROZWIĄZANIA
Odkurzacz posiada turbinę boczno kanałową, która wyprodukowana jest z odlewanego ciśnieniowo aluminium. W odkurzaczu w specjalnym kapturze ze stali nierdzewnej INOX montowane są filtry klasy M pokryte warstwą aluminium co czyni filtr łatwiej zmywalny i dodatkowo odprowadza napięcie elektrostatyczne. To praktyczne urządzenie usuwające pył i zanieczyszczenia w absolutnie bezpieczny i cichy sposób. Dzięki swojej wysokiej wydajności czas poświęconych czyszczeniu skraca się, co powoduje zmniejszenie kosztów. To kompaktowy, bardzo praktyczny odkurzacz ze stali nierdzewnej INOX do zasysania kurzu, pyłu, odpadów cechujący się niezawodnością, trwałością oraz możliwością zastosowania w wielu sektorach przemysłu.