Odkurzacze przemysłowe
i specjalistyczne
Infolinia
Odkurzacze Heavy i Industry - grupa do zadań specjalnych Odkurzacze przemysłowe do stref zagrożonych wybuchem Odkurzacze przemysłowe do zanieczyszczeń pylistych
Menu

Innowacyjny system
Innowacyjny system iclean
Innowacyjny system

Turbina bocznokanałowa

Odkurzacz przemysłowy Heavy SMART 3500 WD

Zalety odkurzacza:

  • Automatyczny system oczyszczania filtra,
  • Zbiornik ze stali nierdzewnej,
  • Układ automatycznego zatrzymywania cieczy.
 
 
Parametry -
Moc [kW] 3,6
Zasilenie [V] 230
Przepływ [m3/h] 450
Podciśnienie [mBar] 230
Pojemność [l] 50
Wymiary [cm] 80 x 60 x 118
Waga [kg] 65

 
 
BUDOWA I ZASTOSOWANIE
Model Heavy SMART 3500 WD to profesjonalny jednofazowy odkurzacz przemysłowy nadający się do usuwania zabrudzeń suchych jak i mokrych. To model wielofunkcyjny, który nadaje się zarówno do sprzątania powierzchni, jak i maszyn. Odpowiada wszystkim potrzebom przemysłu ze względu na swoją funkcjonalność zwłaszcza w przemyśle mechanicznym – zasysa proszki, wióry metalowe, substancje stałe oraz ropę naftową. Odkurzacz jest wyposażony w układ automatycznego zatrzymywania i separowania cieczy od osadów stałych, specjalny kosz-filtr ze stali nierdzewnej a także automatyczny system oczyszczania filtra uruchamiany poprzez włączenie przełącznika na panelu sterującym. Ten system oczyszczania w żaden sposób nie angażuje pracy operatora i pozwala przywrócić pełną zdolność zasysania w klika sekund.
 
 
DODATKOWE ROZWIĄZANIA
Odkurzacz zasilany jest 3 silnikami typu by pass (z dwoma obiegami powietrza). Turbiny są wytrzymałe, wydajne i przystosowane do pracy cyklicznej. W odkurzaczu w specjalnym kapturze ze stali nierdzewnej INOX montowane są filtry klasy M lub H (HEPA) pokryte warstwą aluminium co czyni filtr łatwiej zmywalny i dodatkowo odprowadza napięcie elektrostatyczne. Dzięki swojej wysokiej wydajności czas poświęconych czyszczeniu skraca się, co powoduje zmniejszenie kosztów. Ten kompaktowy, bardzo praktyczny odkurzacz ze stali nierdzewnej INOX cechuje się niezawodnością, trwałością oraz możliwością zastosowania w wielu sektorach przemysłu.