Odkurzacze przemysłowe
i specjalistyczne
Infolinia
Odkurzacze Heavy i Industry - grupa do zadań specjalnych Odkurzacze przemysłowe do stref zagrożonych wybuchem Odkurzacze przemysłowe do zanieczyszczeń pylistych
Menu

Innowacyjny system
Innowacyjny system iclean
Innowacyjny system

Turbina bocznokanałowa

Odkurzacz przemysłowy Heavy SMART 2800 D

Zalety odkurzacza:

  • Automatyczny system oczyszczania filtra,
  • Silniki typy by pass,
  • Gniazdo do elektronarzędzi (opcja),
  • Filtr umożliwiający zasysanie pyłu wraz z odpadami.

 
Parametry -
Moc [kW] 2,0
Zasilenie [V] 230 50 Hz
Przepływ [m3/h] 330
Podciśnienie [mBar] 230
Pojemność [l] 25
Wymiary [cm] Fi 42 x h=92
Waga [kg] 24

 
 
BUDOWA I ZASTOSOWANIE
Model Heavy SMART 2800 D to profesjonalny, jednofazowy odkurzacz przemysłowy wyposażony w bardzo wydajny, automatyczny system oczyszczania filtra uruchamiany poprzez włączenie przełącznika. Ten system oczyszczania w żaden sposób nie angażuje pracy operatora. Odkurzacz zasilany jest silnikiem typy by pass (z dwoma obiegami powietrza). W odkurzaczu można zamontować filtr klasy M lub HEPA. Filtr klasy H - HEPA pokryty jest warstwą aluminium co czyni filtr łatwiej zmywalny, i dodatkowo odprowadza napięcie elektrostatyczne. To praktyczne urządzenie usuwające pył i zanieczyszczenia w absolutnie bezpieczny i cichy sposób.
 
 
DODATKOWE ROZWIĄZANIA
To kompaktowy, bardzo praktyczny odkurzacz ze stali nierdzewnej INOX do zasysania kurzu, pyłu, odpadów cechujący się niezawodnością, trwałością oraz możliwością zastosowania w wielu sektorach przemysłu. Wersja Power Tool jest wyposażona w gniazdo do elektronarzędzi. Wszystkie modele SMART 1800 D/ 2800 D standardowo wyposażone są w akcesoria.