Odkurzacze przemysłowe
i specjalistyczne
Infolinia
Odkurzacze Heavy i Industry - grupa do zadań specjalnych Odkurzacze przemysłowe do stref zagrożonych wybuchem Odkurzacze przemysłowe do zanieczyszczeń pylistych
Menu

Innowacyjny system
Innowacyjny system iclean
Innowacyjny system

Turbina bocznokanałowa

Odkurzacz przemysłowy Heavy SMART 2400 WD

Zalety odkurzacza:

  • Automatyczny system oczyszczania filtra,
  • Zbiornik ze stali nierdzewnej,
  • Układ automatycznego zatrzymywania cieczy.

 
Parametry -
Moc [kW] 2,4
Zasilenie [V] 230 50 Hz
Przepływ [m3/h] 300
Podciśnienie [mBar] 220
Pojemność [l] 40
Wymiary [cm] 52 x 43 x 110
Waga [kg] 22

 
 
BUDOWA I ZASTOSOWANIE
Model Heavy SMART 2400 WD jednofazowy odkurzacz przemysłowy, który umożliwia ekstrakcje pyłu i cieczy bez zmiany konfiguracji. Wyposażony jest w bardzo wydajny, automatyczny system oczyszczania filtra uruchamiany poprzez włączenie przełącznika. Ten system oczyszczania w żaden sposób nie angażuje pracy operatora. Odkurzacz zasilany jest 2 silnikami typu by pass (z dwoma obiegami powietrza). Urządzenie nadaje się do zbierania pyłów, płynów, chłodziwa i innych substancji i jest wyposażone w wąż spustowy, który ułatwia opróżnianie zbiornika. Odkurzacz jest wyposażony w układ automatycznego zatrzymywania cieczy, specjalny kosz-filtr ze stali nierdzewnej.
 
 
DODATKOWE ROZWIĄZANIA
W odkurzaczu w specjalnym kapturze ze stali nierdzewnej INOX montowane są filtry klasy M pokryte warstwą aluminium co czyni filtr łatwiej zmywalny i dodatkowo odprowadza napięcie elektrostatyczne. Dzięki swojej wysokiej wydajności czas poświęconych czyszczeniu skraca się, co powoduje zmniejszenie kosztów. Ten kompaktowy, bardzo praktyczny odkurzacz ze stali nierdzewnej INOX cechuje się niezawodnością, trwałością oraz możliwością zastosowania w wielu sektorach przemysłu.