Odkurzacze przemysłowe
i specjalistyczne
Infolinia
Odkurzacze Heavy i Industry - grupa do zadań specjalnych Odkurzacze przemysłowe do stref zagrożonych wybuchem Odkurzacze przemysłowe do zanieczyszczeń pylistych
Menu

Innowacyjny system
Innowacyjny system iclean
Innowacyjny system

Turbina bocznokanałowa

Odkurzacz przemysłowy Heavy M 10030 OIL

Zalety odkurzacza:

  • Wzmocniony powłoką aluminiową filtr zmywalny o powierzani 15000cm²,
  • Możliwość podłączenia węży D. 40, D.50, D.60,
  • Przystosowany do zbierania zabrudzeń gorących,
  • Filtr typu cartridge certyfikowany w seriach klasy M,
  • Dobra pozycja kosza dla lepszego odsysania pyłu,

 ZastosowanieParametry -
Moc [kW] 3,6
Zasilenie [V] 230 50 Hz
Przepływ [m3/h] 320
Podciśnienie [mBar] 230
Pojemność [l] 100
Wymiary [cm] 80 x 63 x 148
Waga [kg] 120

 
 
BUDOWA I ZASTOSOWANIE
Seria Heavy M 10030 OIL to przemysłowe odkurzacze przystosowane do zbierania oleju, emulsji i wody. Standardowo są także przystosowane do zanieczyszczeń suchych.
 
 
DODATKOWE ROZWIĄZANIA
W modelu tym zastosowano system odwrócenia powietrza, który służy do opróżniania zbiornika głównego z płynów. W zbiorniku odkurzacza znajduje się specjalny kosz filtrujący wykonany ze stali nierdzewnej, oddzielający olej od zawartych w nim zanieczyszczeń. Do wylewania zebranego oleju emulsji lub innego płynu służy wąż spustowy z zaworem odcinającym wypływ zebranych zanieczyszczeń.
 
 
INNOWACYJNE PATENTY
Odkurzacze te wyposażone są w podwójny system oczyszczania filtra głównego POWER SHAKE. Jest to szczególnie przydatna funkcja podczas zbierania zanieczyszczeń suchych pylistych. Na życzenie klienta odkurzacz może być wyposażony w bocznokanałową turbinę ssącą napędzaną bezszczotkowym silnikiem indukcyjnym. Standardowo konstrukcja odkurzacza malowana jest proszkowo. Na życzenie klienta odkurzacz wykonany może być ze stali nierdzewnej AISI 304. Modele te posiadają stopniowe turbiny ssące o łącznej mocy 3600 W oraz system chłodzenia turbiny i silnika by pass. Mogą zbierać zanieczyszczenia gorące (wymagany jest wąż i ssawy do zbierania na gorąco).