Odkurzacze przemysłowe
i specjalistyczne
Infolinia
Odkurzacze Heavy i Industry - grupa do zadań specjalnych Odkurzacze przemysłowe do stref zagrożonych wybuchem Odkurzacze przemysłowe do zanieczyszczeń pylistych
Menu

Innowacyjny system
Innowacyjny system iclean
Innowacyjny system

Turbina bocznokanałowa

Odkurzacz przemysłowy Heavy 3500 ICLEAN

Zalety odkurzacza:

  • Trzy filtry chronione efektem cyklonowym,
  • Zbiornik ze stali nierdzewnej,
  • Filtry oddzielone od siebie płytkami,
  • Zbieranie zanieczyszczeń także podczas okresowych faz czyszczenia filtra.


Parametry -
Moc [kW] 3,0
Zasilenie [V] 230
Przepływ [m3/h] 450
Podciśnienie [mBar] 230
Pojemność [l] 50
Wymiary [cm] 80 x 60 x 118
Waga [kg] 65

 
 
BUDOWA I ZASTOSOWANIE
Model Heavy 3500 ICLEAN to jednofazowy odkurzacz przemysłowy z najnowszym automatycznym systemem oczyszczania filtra głównego dzięki, któremu odkurzacz zachowuje wysoki poziom zasysania zabrudzeń. W wersji tej filtr główny - w standardzie filtr HEPA (pokryty aluminium dla wzmocnienia oraz odprowadzania napięcia elektrostatycznego) posiada powiększoną powierzchnię oraz dodatkowo 3 filtry, które oczyszczane są cyklicznie i w sposób ciągły – gdy jeden z filtrów jest oczyszczany, pozostałe dwa nadal filtrują.
 
 
INNOWACYJNE PATENTY
Odkurzacz wyposażony jest w trzy silniki typu by pass ( z dwoma obiegami powietrza), które chłodzone są przefiltrowanym powietrzem. Duży przepływ powietrza sprawia, że odkurzacz przystosowany jest do pracy ciągłej. To praktyczne urządzenie usuwające pył i zanieczyszczenia w absolutnie bezpieczny i cichy sposób. Dzięki swojej wysokiej wydajności czas poświęconych czyszczeniu skraca się, co powoduje zmniejszenie kosztów. To kompaktowy, bardzo praktyczny odkurzacz ze stali nierdzewnej INOX do zasysania kurzu, pyłu, odpadów cechujący się niezawodnością, trwałością oraz możliwością zastosowania w wielu sektorach przemysłu.