Odkurzacze przemysłowe
i specjalistyczne
Infolinia
Odkurzacze Heavy i Industry - grupa do zadań specjalnych Odkurzacze przemysłowe do stref zagrożonych wybuchem Odkurzacze przemysłowe do zanieczyszczeń pylistych
Menu

Innowacyjny system
Innowacyjny system iclean
Innowacyjny system

Turbina bocznokanałowa

Odkurzacz przemysłowy Heavy 2350 Single BAG ICLEAN

Zalety odkurzacza:

  • Trzy filtry chronione efektem cyklonowym,
  • Zbiornik ze stali nierdzewnej,
  • Longopac,
  • Filtry oddzielone od siebie płytkami,
  • Zbieranie zanieczyszczeń także podczas okresowych faz czyszczenia filtra.

 
Parametry -
Moc [kW] 2,0
Zasilanie [V]230
Otrząsacz filtraautomatyczny
Klasa filtra M - H
Przepływ [m3/h] 300
Podciśnienie [bar]230
Pojemność [l] 20 m LONGOPACK
Wymiary [cm] 65 x 55 x 145
Waga [kg] 45

 
BUDOWA I ZASTOSOWANIE
Model Heavy 2350 Single BAG ICLEAN to jednofazowy odkurzacz przemysłowy z 2 silnikami by pass a także dwoma filtrami klasy H- z najnowszym automatycznym systemem oczyszczania filtra głównego dzięki, któremu odkurzacz zachowuje wysoki poziom zasysania zabrudzeń. W wersji tej 2 filtry główny - w standardzie filtr HEPA (pokryty aluminium dla wzmocnienia oraz odprowadzania napięcia elektrostatycznego) posiada powiększoną powierzchnię oraz dodatkowo 3 filtry, które oczyszczane są cyklicznie i w sposób ciągły – gdy jeden z filtrów jest oczyszczany, pozostałe dwa nadal filtrują .
 

 
DODATKOWE ROZWIĄZANIA
Usuwanie materiału zassanego ułatwione jest poprzez zastosowanie toreb zbierania LONGOPAC, które wykonane są z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego o łącznej długości 20 metrów. Worki LONGOPAC dodatkowo chronią operatora, gdyż nie pozwalają na rozprzestrzenianie się cząstek zabrudzeń. Główną cechą tego modelu jest zdolność do formowania worków o różnej wielkości. Filtry chronione są przez specjalny opatentowany system cyklonowy.
Odkurzacz wyposażony jest w dwa silniki typu by pass ( z dwoma obiegami powietrza), które chłodzone są przefiltrowanym powietrzem. Duży przepływ powietrza sprawia, że odkurzacz przystosowany jest do pracy ciągłej. To praktyczne urządzenie usuwające pył i zanieczyszczenia w absolutnie bezpieczny i cichy sposób. Dzięki swojej wysokiej wydajności czas poświęconych czyszczeniu skraca się, co powoduje zmniejszenie kosztów. To kompaktowy, bardzo praktyczny odkurzacz ze stali nierdzewnej INOX do zasysania kurzu, pyłu, odpadów cechujący się niezawodnością, trwałością oraz możliwością zastosowania w wielu sektorach przemysłu.