Odkurzacze przemysłowe
i specjalistyczne
Infolinia
Odkurzacze Heavy i Industry - grupa do zadań specjalnych Odkurzacze przemysłowe do stref zagrożonych wybuchem Odkurzacze przemysłowe do zanieczyszczeń pylistych
Menu

Innowacyjny system
Innowacyjny system iclean
Innowacyjny system

Turbina bocznokanałowa

Odkurzacz przemysłowy COMPACT 22M

Zalety odkurzacza:

  • płatność monetą,
  • system wrzutowy zabezpieczony przed kradzieżą,
  • licznik ilości cyklów pracy,
  • regulacja długości cyklu pracy odkurzacza
  • praca na mokro i sucho
  • filtr zmywalny,
  • filtr o powierzchni 15.000 cm2,
  • system cyklonowego opadania zanieczyszczeń,
  • konstrukcja wykonania ze stali INOX,
 

Parametry COMPACT 2MM COMPACT 22M COMPACT 22T
Silnik/Moc By pass 2 x 1000WTurbina 2 x 2kWTurbina 2 x 2kW
Zasilanie [V]230230400
Otrząsacz filtraręcznyręcznyręczny
Zasysanie pyłów nienienie
Przepływ [m3/h] 300320320
Podciśnienie max [bar]320320320
Pojemność [l] 35 3535
Wymiary [cm] 75 x 65 x 160 75 x 65 x 16075 x 65 x 160
Waga [kg] ---

 
 
BUDOWA I ZASTOSOWANIE
Wysokowydajny odkurzacz, urządzenie do osuszania wnętrza samochodu i przedmuchu miejsc o utrudnionym dostępie, połączone w jedno samoobsługowe urządzenie na monety. To idealne rozwiązanie dla wszystkich typów komercyjnych myjni samochodowych i stacji benzynowych. Odkurzacz posiada wysokowydajną jedno - lub trójfazową boczno-kanałową turbinę ssąca, odlaną z aluminium. To innowacyjny najwyższej jakości odkurzacz self-service, solidny, cichy i niezawodny z bezobsługową turbiną ssącą do pracy przez 24 godziny na dobę. Płatność monetą lub żetonem dostępne jest przy użyciu mechanicznego lub elektronicznego systemu wrzutowego. System wrzutowy monet może być zabezpieczony przed kradzieżą. Czas pracy ssania, dmuchania, można łatwo regulować przy pomocy timera.
 
 
DODATKOWE ROZWIĄZANIA
System zasysający i oczyszczający powietrze oparty jest na wysokowydajnym filtrze typu cartridge pokrywanym aluminium z certyfikatem klasy M. Filtr jest zmywalny i dodatkowo chroniony jest przez specjalny dzwon wykonany ze stali nierdzewnej. Cyklonowy boczno-kanałowy wlot zasysanego powietrza dodatkowo zmniejsza ryzyko zatykania się filtra. Odkurzacz zbiera wszystkie rodzaje zanieczyszczeń. Czyszczenie filtra jest łatwiejsze co gwarantuje ręczny otrząsacz filtra. Unikasz męczącej i nieprzyjemnej sytuacji związanej z demontażem i ręcznym trzepaniem filtra. Zbierane zanieczyszczenia w tym: pyły, piasek, błoto, woda gromadzone są w zbiorniku o pojemności 50 l. Odkurzacze nie wymagają stosowania worków na śmieci. Konstrukcja wewnętrzna i zewnętrzna wszystkich modeli odkurzaczy wykonana jest ze stali nierdzewnej.